2024-2025 sezonu hazırlıklarına sabah Antalya’da yaptığı ilk antrenmanla başlayıp daha sonra ilk kamp dönemi için Burdur Mehmet Akif Ersoy Spor Kompleksi’ne gelen Antalyaspor buradaki ilk antrenmanına yeni Teknik Direktörü Alex de Souza eşliğinde çıktı. 

YENİ SEZON HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından 2024-2025 sezonu için Antalyaspor'un başına getirilen Brezilyalı teknik direktör Alex de Souza ile sabah Antalya Atilla Vehbi Konuk Tesisleri'nde hazırlıklara başlayan Antalyaspor daha sonra ilk kamp dönemini geçirmek için Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Tesislerine geldi. 

ANTRENMANA BAŞLADILAR 

Bugün öğle saatlerinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesisleri'ne gelen Antalyasporlu futbolcular bir süre otelde dinlendikten sonra ilk olarak kondisyon merkezinde çalıştı. Yaklaşık 2 saat süren çalışma sonunda kırmızı beyazlılar yardımcı antrenör Mehmet Aurelio yönetiminde antrenman sahasında çalıştı. Kaleciler ise takımdan ayrı çalıştı. Antalyaspor'un Burdur'da kamp yaptığını öğrenen Burdurlular tesislere gelerek Alex de Souza ile fotoğraf çektirdi.

Alex De Souza Burdur Antreman 4
                    
 

Kaynak: İHA