Antalya’da Muratpaşa Belediyesi'nin ‘Sağlıklı Muratpaşa Hareketi’ kapsamında farklı yaş gruplarına yönelik 22 branşta düzenleyeceği yaz dönemi spor okulları kayıtları 24 Haziran Pazartesi başlıyor. 

MURATPAŞA’DA YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her çocuğun istediği branşta temel eğitim alması ve yetişkinlerin sporu gündelik yaşamın bir parçası haline getirmesi üzerine kurulu ‘sporda toplumcu yaklaşım modeli’nin en büyük organizasyonlarından spor okullarında yaz dönemi başlıyor. 

22 BRANŞTA SPOR KURSU

Bu yaz 22 branşta düzenlenecek spor okullarında futbol, basketbol, voleybol, tenis, hentbol, cimnastik, karate, kickboks, boks, judo, badminton, squath, güreş, masa tenisi, satranç, yüzme, buz pateni, fitness, su cimnastiği, pilates, aerobik ve zumba branşları yer alıyor. 24 Haziran’da kayıtların başlayacağı spor okullarına başvurular, belediyenin resmi internet sitesi spor.muratpasa-bld.gov.tr adresinden alınacak. Başvuruların tamamlanmasının ardından 1 Temmuz’da başlayacak dersler, 6 Eylül’de sona erecek. 

VATANDAŞ MEMNUN

Antalya’da CHP’li Muratpaşa Belediyesi tarafından 22 branşta verilecek olan kurslar vatandaşları oldukça memnun etti. Dışarıda kursların çok pahalı olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, CHP’li Muratpaşa Belediyesince verilen kursların kendilerini son derece mutlu ettiğini dile getirdiler. 
 

Muhabir: VELİ AKOĞLU