Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. ATSO Başkanı Ali Bahar, yayınladığı mesajında, Kurban Bayramı’nın Yüce Allah'ın bahşettiği nimetlere şükrün, paylaşma, yardımlaşma ve cömertliğin sembolü olduğunu kaydetti. 

"ANLAM VE ÖNEMİ DERİNLEMESİNE KAVRIYORUZ"

Kurban Bayramı'nın toplumun her kesimini birbirine yakınlaştırarak dayanışma duygularını yaşanmasına vesile olan, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren bir bayram olduğunu dile getiren Başkan Ali Bahar, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendiren Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın sevincini paylaşıyoruz. Kurban, Yüce Allah’ın bizlere bahşettiği nimetlere şükrümüzün, paylaşma, yardımlaşma ve cömertliğin bir sembolüdür. 

Kurban Bayramı, bize millet olma bilincini kazandırarak milli ve manevi değerlerimizi koruyup, hoşgörü ve sevgiyi hayatımıza yerleştirmenin önemini hatırlatır. Bu anlam ve önemi derinlemesine kavrayan milletimiz, köklü kültürü ve manevi değerlere bağlılığıyla bugüne kadar olduğu gibi, el ele, huzur, güven ve birlik içinde daha nice bayramlara ulaşacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Antalyalı hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize ve tüm İslam âlemine sağlık, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum."

Muhabir: DUYGU TEKİN