Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilk protokol ziyaretini Vali Hulusi Şahin'e gerçekleştirdi. Vali Şahin, Başkan Böcek'e görevinin ikinci döneminde başarılar dilerken, Başkan Böcek de Antalya için azimle, gururla çalışmaya devam edeceğini söyledi.

BAŞKAN BÖCEK'TEN VALİ ŞAHİN'E ZİYARET ETTİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Vali Hulusi Şahin'i makamında ziyaret etti. Nezaketinden dolayı Başkan Böcek'e teşekkür eden Vali Şahin, hayırlı olsun dileğinde bulundu. Vali Şahin, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ikinci döneminizde, Antalya'ya hizmet için çalıştığınız süre zarfında, bizler de sizlerle birlikte bu hizmetlere destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

Manavgatlıların istediği oldu! 'Manavgat Kart' ile artık ücretsiz Manavgatlıların istediği oldu! 'Manavgat Kart' ile artık ücretsiz

Muhittin Böcek Hulusi Şahin Ilk Ziyaret L

"ANTALYA'MIZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ"

Başkan Muhittin Böcek de ikinci dönem Büyükşehir Belediye Başkanı olarak ilk ziyaretine Antalya Valiliği ile başlamak istediğini belirterek, “Başta siz olmak üzere tüm kurum kuruluşlarla, 19 ilçe belediye başkanı arkadaşımla Antalyamız için ayrımız gayrımız olmadan hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Muhittin Böcek Hulusi Şahin Ilk Ziyaret 1.Jpg 2

Kaynak: DHA