Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin yıl sonu sergisi, Mustafa Ertuğrul Aker Parkı’nda düzenlendi. Sergide, Kemer Belediyesi'nin katkıları ile hayırsever iş insanı turizmci Orduvar Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin yıl içerisinde yaptığı sanatsal çalışmalar sergilendi.

SERGİ HAKKINDA BİLGİ ALDI

Sergiye başta Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu olmak üzere CHP Kemer İlçe Başkanı Sedat Karakaya ile Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Akın da katılım gösterdi. Sergide, çocukların yaptığı sanatsal çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, Kemer Belediyesi Ülker-Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Oya Aslantaş’tan sergiyle ilgili bilgi aldı.

"ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZ" 

Başkan Topaloğlu, öğrenciler ile selamlaşarak sohbet etti. Serginin düzenlenmesine emeği geçen öğretmenlere ve öğrencilere teşekkür eden Başkan Topaloğlu, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Yıl içerisinde yaptıkları birbirinden değerli sanatsal çalışmaları ve etkinlikleri burada sergiliyorlar. Görülmeye değer çalışmalar var. Tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum. Yüreklerine sağlık.” dedi.

1-11


 
 

Kaynak: Kemer Belediyesi-Bülten