Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Topaloğlu mesajında akrabaların, öksüzlerin ve yetimlerin her zamankinden daha fazla hatırlanması için özen gösterilmesi gerektiğini dile getirdi.

"BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI"

Bayramların birlik, beraberlik ve paylaşma duygularının pekiştiği günler olduğunu belirten Başkan Topaloğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Kurban Bayramı’na kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin anlam kazandığı özel günlerdir. Sadece bayramlarda değil günlük yaşamımızda da çevremize karşı saygı ve hoşgörü çerçevesinde davranmalıyız.

Akraba, eş ve dostlarımızı, öksüz ve yetimlerimizi her zamankinden daha fazla hatırlamaya özen göstermeliyiz. Kemer Belediyesi olarak bayramda temizlik işleri başta olmak üzere, zabıta ve veteriner hizmetlerimiz aksamadan devam edecek.

Bayramda da vatandaşlarımızın yanında olacağız. Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, başta Kemer’imiz olmak üzere Kurban Bayramı’nın ülkemize, milletimize ve tüm İslam alemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ediyorum."

Muhabir: DUYGU TEKİN