Antalya’da çocuk sahibi olmak için tedavi gören çift binde bir ihtimal olan bir doğuma imza attı. 1 bebek beklerken üçüzlere kavuşan çift mutluluktan sevinç gözyaşı döktü. 

HER KONTROLDE BEBEK SAYISI ARTTI

Antalya'da yaşayan 41 yaşındaki Hasan Sönmez ve 37 yaşındaki Asiye Sönmez çifti, evliliklerinin başından bu tarafa bebek hasreti çekiyordu. Bir arkadaş tavsiyesiyle özel bir merkezde tedavi gören çift sonunda müjdeli haberi aldı. Çift, ilk gebelik müjdesini takip eden kontrolde ikiz bebek, 3 ay sonraki kontroldeyse üçüz sahibi olacaklarını öğrendi. 

Antalya Nöbetçi Eczaneler: 15 Nisan Pazartesi günü nöbetçi eczanelerin tam listesi... Antalya Nöbetçi Eczaneler: 15 Nisan Pazartesi günü nöbetçi eczanelerin tam listesi...

ÜÇÜZLERİN DOĞUMU MUTLULUK GÖZYAŞI DÖKTÜRDÜ

Bebek hasreti çeken çiftin hasreti geçtiğimiz Aralık ayında son buldu. İkisi tek yumurta ikizi, diğeri tek olmak üzere bin 500 gram ağırlığında 3 erkek bebek dünyaya getiren çift mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Bebeklere Muhammet Eren Sönmez, Yusuf Efe Sönmez ve Behçet Can Sönmez isimleri verildi. 

ŞAŞKINLIKLARINI BÖYLE ANLATTILAR

Anne-baba olmak isterken üçüz haberiyle mutlu olduklarını dile getiren anne-baba, “Herkes umutlu on olsun, kendine inansın. Üçünü biberon hazırlayıp besliyorum. Tek yumurta ikizimiz ve bir tane de tek oğlumuz var. İkizler sarışın, tek olan üçüzümüz ise hafif esmer” diye konuştu. Doğum Uzmanı Dr. Mehmet Taner ise “Tıpta oldukça nadir görülen durum. Bir tanesi çift, bir tanesi tek olan binde bir gibi bir durum” dedi. 
 
 
 

Kaynak: İHA