CHP Muratpaşa ilçe mahalle temsilcilikleri tarafından düzenlenen dayanışma yemeğine, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek ile Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal da katıldı. Böcek ve Uysal bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yerel seçim öncesinde Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yapan önemli iki isim, adaylıkların netleşmesinin ardından ilk kez bir araya geldi. 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJLARI VERİLDİ

Yerel seçimlere kısa bir süre kala belediye başkan adaylarının belirlendiği Antalya’da seçime dönük saha çalışmaları başladı. Hafta sonu Muıratpaşa ilçesinde Yıldız, Soğuksu, Meltem, Bayındır, Güvenlik, Varlık, Altındağ ve Memurevleri Mahalle Temsilcileri tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek ile Muratpaşa Belediye Başkan adayı Ümit Uysal katıldı. Her iki başkan adayı da partililerle uzun süre sohbet ederek dayanışma içerisinde seçimin kazanılacağı mesajını verdi.

İL BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA YAPILDI

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, yaklaşan yerel seçim öncesinde düzenlenen etkinliğe hep birlikte katıldıklarını dile getirdi. Antalya’da yerel seçimi zaferle tamamlayacaklarını vurgulayan Kamacı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Hakan Tütüncü  'Dokuma Buluşması'nda vatandaşlarla bir araya geldi Hakan Tütüncü 'Dokuma Buluşması'nda vatandaşlarla bir araya geldi

“İl yöneticilerimiz, Muratpaşa İlçe Başkanımız Hasan Şahin, Kadın Kolları İl Başkanımız Nilüfer Deveci, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve adayımız Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı ve adayımız Ümit Uysal ile Yıldız, Soğuksu, Meltem, Bayındır, Güvenlik, Varlık, Altındağ ve Memurevleri Mahalle Temsilcileri tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma yemeğine katıldık. Partililerimiz ve hemşerilerimizle bir araya geldik.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER