Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 'Huzur ve Güven' uygulamaları kapsamında kentin çeşitli noktalarından denetimlerini sürdürüyor. Bu denetimler kapsamında yolda şüphelendikleri ve lakabının 'Şirin dede' olduğu öğrenilen satıcı, iş üzerindeyken ekipler tarafından kıskıvrak yakaladı.

ŞEHRİN HER NOKTASINDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri şehrin her noktasında gerçekleştirilen 'Huzur ve Güven' uygulamalarına aralıksız devam ediyor. Güven Timleri'nin Beyazıt Mahallesi'nde yaptığı son 'Huzur ve Güven' uygulamasında bir sokağın köşesinde bekleyen şahıstan şüphelenen ekipler, bu kişiyi sorguya çekti.

Velinin dağıttığı tavuklu pilav bir okulu komple zehirledi! Velinin dağıttığı tavuklu pilav bir okulu komple zehirledi!

ŞİRİN DEDE İŞ ÜZERİNDE YAKALANDI 

Yapılan çalışmada 4 adet suç kaydı bulunan 48 yaşındaki T.G.'nin kaba üst aramasında poşet içerisinde satışa hazır 43.80 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. T.G.'nin "Şirin dede" lakaplı torbacı olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan "Şirin dede" emniyete götürüldü. 

KENTİ GÜVENLİĞİ İÇİN DENETİMLER DEVAM EDECEK 

Şirin Dede adlı uyuşturucu satıcısının yakalanmasının ardından Emniyet Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre Bursa İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, kentin huzur ve güvenini sağlamak adına şok uygulamaların aralıksız süreceğini belirtti. 


                              
 

Kaynak: İHA