CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan, seçim kampanyası çalışmaları kapsamında Konyaaltı Alevi Bektaşi Kültürü Cemevi Derneği'ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Tahsin Akpınar ve çok sayıda dernek üyesi tarafından karşılanan Cem Kotan, ziyarette yaptığı konuşmada belediyeyi tek başına değil; halkla, sivil toplum örgütleriyle, muhtarlarla birlikte yöneteceğini söyledi.

“YÖNETİM TOPLUMSAL OLARAK YAPILMALI”

Yönetimlerin tek bir kişinin elinde değil, toplumsal olarak yapılması taraftarı olduğunu vurgulayan Cem Kotan, şöyle konuştu: "Ben mücadele alanlarında, adaletli, hakça bir yönetim talep ettim. Bu talebimi, göreve seçildiğimde hayata geçireceğim. Konyaaltı'ndaki hizmetleri daha da ileri götüreceğiz. Şu an sahada gördüğümüz tek eksiklik, iletişim, diyalog eksikliği. Vatandaşımız belediye başkanını her daim sahada görmek istiyor. Ben şu sözü veriyorum: Her zaman yanınızda, aranızda olacağım. Pazarda, markette, sokakta olacağım. Hiç bir zaman kendi kabuğuma çekilmeyeceğim, o koltuğun esiri olmayacağım."

“DAYANIŞMA İÇİNDE OLACAĞIZ”

CHP seçim bürosu karıştı! Yumruklar ve tehditler birbirleri ile yarıştı CHP seçim bürosu karıştı! Yumruklar ve tehditler birbirleri ile yarıştı

Kotan, sözlerine şu şekilde devam etti: "Konyaaltı'nda hizmet çıtası çok yüksek. Muhittin Başkan çıtayı yüksek tutmuş, Semih Esen başkanım bu çıtayı daha da yukarı taşımış. Biz, bu çıtayı biraz daha yükseltmek için çaba harcayacağız ama işimiz kolay değil. Ancak, bunu sizlerle birlikte başaracağımıza inanıyorum. Konyaaltı'nı birlikte yöneteceğiz. Konyaaltı halkıyla dayanışma içinde olacağız.  Halkımızı arkamıza aldığımızda aşamayacağımız hiç bir sorun yok."

Muhabir: BÜLENT ÖNER