CHP Konyaaltı Belediye Başkan adayı Cem Kotan, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlerde Siteler Mahallesi'nde oyunu kullanacağını söyledi. Kotan seçimler için herkesin vatandaşlık sorumluluğuyla oy kullanmasını istedi.

PAZAR GÜNÜ İÇİN NEFESLER TUTULDU

Antalya'da büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarının yanı sıra belediye meclisi üyeliği ve muhtarlık seçimleri olmak üzere 4 oy kullanacağı seçimde nefesler tutuldu. 31 Mart Pazar günü yapılacak seçimler için 'oy'çağırısında bulunan Kotan, oy vermenin hem vatandaşlık hem de bir Cumhuriyet görevi olduğunu söyledi. Bu seçimin yalnızca bir yerel seçim değil aynı zamanda erken genel seçime giden bir yol olacağına dikkati çeken Cem Kotan, vatandaşlardan oylarına sahip çıkmalarını, oy verdikten sonra gerekirse sayımı izlemelerini istedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer’den dikkat çeken açıklamalar Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Seçer’den dikkat çeken açıklamalar

Oy Seçim Sandık

"HERKESİ SANDIKLARA DAVET EDİYORUM"

Seçim süresi boyunca kendisini destekleyen Kotan, teşekkür ederek, “31 Mart Pazar günü ailem ile birlikte Siteler İlkokulu’nda oyumu kullanacağım. Herkesi sandıklara, vatandaşlık görevini yerine getirmeye davet ediyorum. Yüksek bir katılımla Konyaaltı'nda demokrasi şöleni yaşatalım." dedi. 
 

Muhabir: VİLDAN ÖZKAN