Turizm yatırımcılarını ve turizm çalışanlarını ziyaret eden CHP Manavgat Belediye Başkan adayı Niyazi Nefi Kara, seçimi kazanmasının ardından hayata geçireceği doğalgaz, sosyal konut, kreş gibi ekonomi ve turizmle ilgili vizyon projelerini anlattı. Toplantıya katılanlara teşekkür eden Niyazi Nefi Kara, “1 Nisan’dan itibaren gece gündüz demeden Manavgat halkının emrinde olacağım.” dedi.

KARA TURİZM EMEKÇİLERİYLE BULUŞTU

Başkan adayı Niyazi Nefi Kara’nın turizm emekçileri ziyaretine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, CHP Manavgat İlçe Başkanı Oykun Başar, CHP Seçim Komitesi Başkanı Abbas Tarakçı ve belediye meclis üyesi adayları da eşlik etti. 

CHP'den Adnan Yıldız’a son vazife CHP'den Adnan Yıldız’a son vazife

TURİZMİN 12 AYA YAYMAK ANA HEDEFİMİZ

Turizm yatırımcılarını ve turizm çalışanlarını ziyaret eden CHP Manavgat Belediye Başkan adayı Niyazi Nefi Kara, çalışanların ve turizm yatırımcılarının sorularını cevapladı. Manavgat’ı doğalgaz başta olmak üzere, sosyal konut, ekonomi ve sosyal projelerle ileriye taşıyacaklarını belirten Başkan adayı Niyazi Nefi Kara, turizmin 12 aya yayılmasının ana hedeflerinden biri olduğunu söyledi. 

MANAVGAT’IN EMRİNDE OLACAĞIM

“Turizm emekçimiz, 12 ay çalışarak insan onuruna yakışır bir şekilde evine ekmek götürmek istiyor. 6 ile 8 ay arasında çalışıp geri kalan aylarda işsiz geziyor, çocuklarına okul harçlığı veremiyor, ev kirası ve faturalarını ödeyemiyor. İnsanlarımız ekonomik şartlar altında eziliyor hatta canı çıkıyor. Allah’tan reva mı bu milletin çektiği?” diyen Niyazi Nefi kara, “Halkçı belediyecilik anlayışımız, 1 Nisan’dan itibaren doğalgaz, sosyal konut, kreşler, 12 ay sürdürülebilir ekonomi gibi vizyon projelerimizle güçlenerek devam edecek. Manavgat, evine ekmek götüremeyenlerin değil mutlu insanların yaşadığı bir kent olacak. Toplantıya gösterdiğiniz ilgi için sizlere teşekkür ediyorum. 1 Nisan’dan itibaren gece gündüz demeden Manavgat halkının emrinde olacağım.” dedi.  
 

Muhabir: MUSTAFA KOÇ