Antalya Kepez Belediyesi geleneği olan Sünnet Şöleni’nin bu yıl 15’ncisi gerçekleştirilecek. Kayıtlar 30 Haziran’da sona erecek. 

KAYITLAR BAŞLADI

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 15’ncisini düzenleyeceği sünnet etkinliğinin kayıtları başladı. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyen aileler, nüfus cüzdan fotokopisi ile birlikte Kepez Belediyesi’nin yanında bulunan Belediye Tıp Merkezi’ne bizzat başvuruda bulunmaları gerekiyor. Kepez’de oturan 6 yaş ve üstü çocukların kabul edileceği sünnet etkinliğinin kayıtları 30 Haziran’da sona eriyor. Kayıtların tamamlanmasının ardından çocukların sünnet operasyonu gerçekleştirilecek. Sünnet kayıtları hakkında Belediye Tıp Merkezi’nin 338 11 22 numaralı telefonundan bilgi alınabilecek.   

SÜNNET KIYAFETLERİNİ DE BELEDİYE KARŞILIYOR

Toplu sünnet şöleni kapsamında sünnet ettirilen çocukların sünnet kıyafetleri de belediye tarafından karşılanıyor. Kepez Belediyesi, erkekliğe ilk adımını atacak olan çocuklara pantolon, gömlek, pelerin, ayakkabı, taç ve asa hediye ediyor. Sünnet operasyonunun ardından, her yıl olduğu gibi bu yılda muhteşem bir sünnet şöleni gerçekleştirilecek. 

Muhabir: VELİ AKOĞLU