Antalya’da CHP’li Muhittin Böcek’in sosyal medya hebasından yaptığı paylaşımın altına yorum yapan vatandaşlar hizmetler noktasında yaşanan aksaklıklara dikkat çekti. 

CHP’Lİ MUHİTTİN BÖCEK’TEN MİLLİ TAKIM PAYLAŞIMI

A Milli Takım, Euro 2024 grup maçlarında Porkekiz’e mağlup olurken maçın ardından CHP’li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’ten bir paylaşım geldi. Başkan Böcek tarafından yapılan paylaşımda “Zorları başaran bir milletiz, Çekya’yı yenip2. Tura kalacağımızdan hiç şüphemiz olmasın. Bizim çocuklar başaracak” ifadeleri yer aldı. 

VATANDAŞLARDAN TEPKİ GELDİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in paylaşımının altına yorum yapan vatandaşlarsa kentteki aksaklıklara dikkat çekti. Bir vatandaş, “Bir zoru da Antalya’da başarın lütfen Sayın Başkan. Her yer sinek” yorumunda bulunarak sivrisinekle mücadelenin daha etkin şekilde yapılması gerektiğini ifade etti. 

KEPEZ’DEN AYDINLATMA SİTEMİ

CHP’li Böcek’in Milli Takım paylaşımının altına yorum yapan bir diğer vatandaşsa “İşte hizmet işte başarı. Kepez Mahallesi Sur Yapı Muhittin Beyciğimin seçim öncesi açtığı parkın elektriği yok. Aynı bölgede Pazar yeri açtı hala aktif değil maalesef. Birde sinekler! Birde, neyse bir şey yaptığın yok yazsak ne olacak ki” cümlelerine yer verdi. 

KENT MERKEZİ VE İLÇELERDEKİ YOL SORUNLARINA GÖNDERME

Muhittin Böcek’in sosyal medya paylaşımının altında dikkat çeken diğer vatandaş yorumlarında yer alan ifadelerse şu şekilde sıralandı: 

  • “Sayın Başkan Alanya Değirmendere yolu ne zaman asfaltlanacak. Toz, toprak, çukurdan arabalarda sağlam ön düzen kalmadı.”

  • “Şimdi futbolu bilenlere bırakalım isterseniz. Antalya Konyaaltı’nda insanlar neden eski 12 Eylül Koruluğu’na girince 60 TL park parası ödemek zorunda onu bir söyler misiniz? Halkçı belediyecilik böyle bir şey midir?”

  • “Antalya Kaleiçi Cumhuriyet Meydanı binlerce turistin geldiği kent meydanlarında bulunan süs havuzları çalışmıyor. Antalya’ya yakışır şekilde çalışması için ne yapılması gerekir?”

Muhabir: VELİ AKOĞLU