Antalya’daki teleferik kazası sonrası tutuklanan CHP’li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e yönelik verilen mesaj gözlerden kaçmadı. 

MURATPAŞA’DAN KEPEZ’E ZİYARET 

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Kepez Belediyesi’ni ziyaret etti. Başkan Uysal’ı, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü vekaleten, Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin karşıladı. 

MESUT KOCAGÖZ GÖNDERMESİ TAKDİR TOPLADI

Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede, yürütülen çalışmalar ve gelecekte ortaklaşa hayata geçirilebilecek projeler üzerinde duruldu. CHP’li Uysal ve Altekin arasındaki görüşmede, başkanlık makamındaki koltuğun boş bırakılmasıyla verile Mesut Kocagöz mesajı takdir topladı. 

İKİ BELEDİYEDEN İŞBİRLİĞİ MESAJI

Belediyeler arası iş birliğinin önemine vurgu yapan Başkan Vekili Prof. Dr. Refik Emre Altekin, Başkan Uysal'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Altekin, "Belediyeler olarak vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına birlikte çalışmak ve deneyimlerimizi paylaşmak bizler için büyük bir fırsat" dedi. Başkan Uysal da sıcak ve samimi karşılamadan dolayı teşekkür ederek, "Kepez Belediyesi ile aynı projelerde yer almak ve tecrübe paylaşımında bulunmak bizim için de çok değerli. Bu tür ziyaretler, belediyeler arasındaki dayanışmayı ve iş birliğini güçlendiriyor" dedi. 

Kaynak: KEPEZ BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ