Antalya milletvekili de oradaydı! “Siyanürü, Erzincan’ın tulum peyniri gibi anlatıyorsunuz” Antalya milletvekili de oradaydı! “Siyanürü, Erzincan’ın tulum peyniri gibi anlatıyorsunuz”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri'nden sonra ilk kez düzenlenen partisinin grup toplantısında konuştu. Önemli mesajlar veren Erdoğan, sandıktan çıkan mesajı aldıklarını belirterek değişim için önümüzdeki günlerde çalışmalara başlanacağının bilgisini verdi. 

"GÜÇLENMİŞ ŞEKİLDE YOLA DEVAM"

Grup Toplantısı'ndaki konuşmasında, AK Parti içerisinde değişim rüzgarı eseceğine yönelik dikkat çeken bir açıklama yapan Erdoğan, "Milletimiz bizden kapsamlı, bir özeleştiri yapmamızı istemiştir. AK Parti olarak bunun çok iyi farkındayız. Bu mesajların gereğini yerine getireceğiz. Güçlenmiş şekilde yolumuza devam edeceğiz. Kendi bünyemizde gerekli değişimi gerçekleştireceğiz." dedi.

"MESAJINIZI EN İYİ ŞEKİLDE OKUYACAĞIZ"

"Bizim lügatımızda böbürlenme, milletle arasına duvarlar koyma asla yoktur" diyen Erdoğan, şöyle devam etti: "Biz bu milletin ta kendisiyiz. Biz siyaseti birilerine imtiyaz sağlamak, unvan dağıtmak için yapmıyoruz. Oluşan zafiyetleri süratle gidermek boynumuzun borcu. Üstü açılmadık hiçbir nokta bırakmadan muhasebemizi neticelendireceğiz. Sandığa gitmeyenlerin, gidip farklı tercihte bulunduran vatandaşların mesajını en iyi şekilde okuyacağız. Partimizin geleneklerine, davamızın prensiplerine uygun şekilde yöneteceğiz. Partimizin tökezlemesini bekleyen rakiplerimizi asla sevindirmeyeceğiz. Küçük hesaplar ve küçük tuzaklar peşinde koşanların sinsi oyunlarına gelmeyeceğiz."

Kaynak: HABER MERKEZİ