Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 20 Şubat 2024 Salı günü programı netleşti. İlan edilen programlara göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan güne saat 14.00’te Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile İdari Yargı Hakimleri Kura Töreni’ne katılarak başlayacak. 

YARGIYLA İLGİLİ MESAJLARI MERAKLA BEKLENİYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı, Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları ile İdari Yargı Hakimleri Kura Töreni’nde yapacağı konuşma ise merakla bekleniyor. Hem Borsa İstanbul yatırımcısı hem de iş dünyası Erdoğan'ın yargı noktasında, özellikle Anayasa Mahkemesi ile yapacağı açıklamalara kilitlenmiş durumda. Erdoğan'ın yargı ile ilgili açıklamaları yabancı basın tarafından da büyük ilgiyle takip ediliyor. 

Antalya, Mesut Kocagöz için tek yürek! Adliye çevresi binlerin adalet haykırışıyla inledi Antalya, Mesut Kocagöz için tek yürek! Adliye çevresi binlerin adalet haykırışıyla inledi

ARNAVUTLUK BAŞKANI RAMA İLE GÖRÜŞECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 16.30’da Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’yı Resmi Karşılama Töreni’ne iştirak edecek ve saat 16.45’te Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile ikili görüşme gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 17.45’te Türkiye- Arnavutluk Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi Birinci Toplantısı’na, saat 18.45’te Anlaşmaların İmza Töreni ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile Ortak Basın Toplantısı’na katılacak, saat 19.45’te resmi akşam yemeğine iştirak edecek.
 

Muhabir: VELİ AKOĞLU