Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 8 Şubat Perşembe günü programıyla ilgili detaylar netlik kazandı. Erdoğan’ın programları arasında tebrik törenleri, depremzedeler için hazırlanan konutların anahtar teslim törenleri gibi birçok program yer aldı.

CHP Muratpaşa'da şok gelişme! Meclis 1. sıra adayı Önder Kurnaz gitti, Erkan Çelik geldi... CHP Muratpaşa'da şok gelişme! Meclis 1. sıra adayı Önder Kurnaz gitti, Erkan Çelik geldi...

ERDOĞAN’IN 8 ŞUBAT PERŞEMBE PROGRAMI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 11.00’de Anayasa Mahkemesi üyeliğine seçilen Yılmaz Akçil'in ant içme törenine katılacak. Erdoğan, saat 13.30'da Adıyaman Üniversitesi Spor Salonu'nda 'Deprem Konutları Kura ve Anahtar Teslim Töreni' ile Yenimahalle Spor Salonu'nda 'AK Parti Adıyaman İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'na katılacak.

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI VE BAKANLARIN PROGRAMLARI

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Ankara'da saat 11.00’de 'Verimlilik ve Teknoloji Fuarı Açılış Töreni'ne katılacak. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Katar'da, Türkiye'nin onur konuğu olduğu Çok Boyutlu Sosyal Kalkınma İçin Arap Forumu'nun 'Bakanlar Oturumu'na katılacak, Katar Sosyal Kalkınma ve Aile Bakanı Meryem binti Ali bin Nasır el-Misned ile görüşecek. Ticaret Bakanı Ömer Bolat, İstanbul'da Genç MÜSiAD tarafından düzenlenen 'Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi'ne ve 'Türkiye-Katar 1. JETCO Toplantısı'na katılacak. Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul'da, bu yıl 8’incisi gerçekleştirilecek 'Uluslararası Genç İş İnsanları Kongresi'nin açılış konuşmasını yapacak.

Muhabir: VELİ AKOĞLU