Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ve protokol üyelerinin de katıldığı açılışta Prof. Dr. Yıldırım, 30 yıllık deneyimini ve birikimini modern bir merkezde Denizlililerle buluşturmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi.

30 YILLIK TECRÜBESİYLE GÖZ HASTALARINA ŞİFA DAĞITACAK 

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Göz Hastalıkları Anabilim Dalı ve Gözakademi Hastanesi bünyelerinde 30 yıldır Denizlililere hizmet veren, meslek yaşamı boyunca binlerce hekim yetiştirip, sayısız başarılı akademik çalışmalara imza atan Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Cem Yıldırım, teknolojik cihazlarla dolatılmış yeni göz merkezini halkın hizmetine sundu.

EN GELİŞMİŞ CİHAZLARLA HİZMET VERİLECEK 

Son teknoloji cihazlarla donatılmış muayenehanesinde, hastalarına en güncel ve en gelişmiş göz hastalıkları tedavilerini sunacak olan Prof. Dr. Yıldırım, “Denizli'ye ait bir marka olmanın ötesinde, çevresine ve ülkesine, etik ve deontolojik değerlerden ödün vermeden hizmet etmeyi amaç edindim” dedi. Gelinen noktada 30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerini modern bir merkezde buluşturmayı hedeflediğinin altını çizen Prof. Dr. Yıldırım, “2024 yılı itibarı ile Denizli'de tam donanımlı kendi göz hastalıkları kliniğimi açarak, Denizli'ye ait bir marka olmanın ötesinde, çevresine ve ülkesine, etik ve deontolojik değerlerden ödün vermeden hizmet etmeyi amaç edindim. Yeni başlayan mesleki serüvenimde, hastalarıma sosyal sorumluluklarımızın bilinci ile bilimsel ve teknolojik olarak en üst düzeyde yardımcı olmanın yanı sıra ‘güven ve iyi hekimlik' deneyimlerimi meslektaşlarımla paylaşmaya devam edeceğim. Artık sizi daha modern ve konforlu bir ortamda ağırlayacağım. Ekibimle birlikte iyi bir deneyim ve teknoloji ile hizmet sunmaya hazırız. Açtığımız modern ve gelişmiş tıbbi cihazlarla donatılmış muayenehanemizde, Denizlili hemşehrilerimizin birlikte olacağız. Muayenehanemizde tıbbın en güncel, göz hastalıklarının en gelişmiş cihaz, donanım ve bilgi birikimiyle hizmet vereceğiz” şeklinde konuştu.

HİZMETE AÇILDI 

Yaptığı konuşmanın ardından Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Cem Yıldırım'ın Merkezefendi ilçesi Şehit Öğretmen Yusuf Batur Caddesindeki yeni göz merkezi, katılımcılar tarafında hep birlikte hizmete açıldı. Prof. Dr. Yıldırım, mesleki yaşamında kendisini her zaman destekleyen eşi Prof. Dr. Nazan Başak Yıldırım ve kardeşi Ayşe Yıldırım ile okul yıllarından bu güne hiç ayrılmadığı meslektaşı Prof. Dr. Volkan Yaylalı'ya çiçek takdim etti. Yıldırım, açılışın ardından mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan tüm davetlilerle tek tek ilgilendi.

Kaynak: İHA