Geçtiğimiz sezon içinde bakıma alınıp, büyük paralarla zemini suni çimle kaplanan, yeşil suni çim etrafına koşu ve yürüyüş yapmak isteyenler için tartan pist yapılan, tribünlerdeki koltukların tamamen yenilendiği ve saha kenarındaki tel çitlerin yeniden yapıldığı Buldan İlçe Stadındaki görüntüler vatandaşları üzüyor.

BÜYÜK MASRAFLA YENİLENEN STADTA HAYAL KIRIKLIĞI!

Buldan İlçe Stadı, geçtiğimiz sezon önemli bir yeniden yapılanma sürecinden geçti. Büyük miktarda yatırım yapılarak suni çimle kaplanan zemin, koşu ve yürüyüş yapmak isteyenler için tartan pistin eklenmesi, tribünlerdeki koltukların tamamen yenilenmesi ve saha kenarındaki tel çitlerin değiştirilmesi gibi önemli değişiklikler yapıldı. Ancak, bu yenilikler vatandaşlar arasında bir hayal kırıklığı yarattı.

MİLLİ SERVETE YAZIK! 

Milli servete yazık olduğunu dile getiren çevre sakinlerinden Ali Dilek, “Boş içki şişeleri, yenen çekirdeklerin kabukları, boş sigara kutuları ve sigara izmaritlerini o güzelim sahanın içine atmak hangi insanlığa sığıyor acaba. Ayıp denen bir şey vardır ama sanırım bu artık ayıbın da ötesi. Biz Buldanlılar olarak güzel şeyleri hak etmiyor muyuz diye insan sormadan edemiyor. Elbette birkaç kendini bilmezin çirkin davranışı tüm topluma mal edilemez. Ancak bunu yapanları da uyarmaz, deşifre etmezsek ayni suçu işlemiş olmuyor muyuz?” dedi.

denizli'de stadı çöplüğe çevirdiler

Kaynak: İHA