CarrefourSA, organize gıda perakende sektöründe önemli bir dönüşüme öncülük ediyor. Antalya'da otel, restoran ve kafelere dağıtım merkezi yatırımıyla yeni nesil gıda perakendeciliği anlayışını hayata geçiriyor. Antalya'daki yeni yatırımıyla birlikte birçok insana iş imkanı sunacak olan şirket, bölgedeki ekonomik ve istihdam potansiyeline katkı sağlamayı amaçlıyor.

CARREFOURSA 30 YILLIK DENEYİMİYLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR 

CarrefourSA, organize gıda perakende sektöründe dönüşüme öncülük ediyor. CEO Kutay Kartallıoğlu, şirketin 30 yıllık deneyimiyle yeni yatırımlarla büyümeye devam edeceğini belirtti. 60 ilde 1100 mağaza ve 15 bin çalışanıyla faaliyet gösteren CarrefourSA, müşteri alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını karşılamak için farklı iş kollarına ve büyüme stratejilerine odaklanıyor. Kartallıoğlu, CarrefourSA'nın hedefinin değer ekosistemi oluşturarak küçük esnafı ve girişimcileri büyüme modeline dahil etmek olduğunu vurguladı. Bayilik sistemiyle 425 küçük esnafa ulaşan şirket, 1000 bayi hedefine doğru ilerliyor.

ANTALYA'YA DEV YATIRIM 

Lezzet Arası çatısı altında yeme içme sektöründe büyüme hedefleyen CarrefourSA, restoranlar ve bulut mutfaklarla hizmet ağını genişletiyor. HORECA (yemek servisi endüstrisinin kısaltmasıdır. Terim, Otel / Restoran / Kafe kelimelerinin hece kısaltmasıdır) sektörüne yönelik yatırımlarını artıran şirket, Antalya'da da dağıtım merkezi ve Horeca mağazası açarak bu alandaki büyümesini sürdürüyor. Öz markalı ürünlerle müşterilerine kalite ve uygun fiyat avantajı sunan CarrefourSA, 13 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve öz markalı ürün sayısını artırma hedefinde.  Dijitalleşme ve fijital dönüşümle büyüme stratejisi izleyen CarrefourSA, e-ticaret kanalını genişletiyor ve enerji tasarrufu gibi sürdürülebilirlik alanlarına yatırım yapıyor.

Kaynak: İHA