CHP’de yerel seçim öncesinde aday adayları ardı ardına açıklanırken, Döşemealtı’nda Meclis Üyeliği için ilk başvuru parti emekçisi Yücel Yavuz’dan geldi. CHP’li Yavuz, Döşemealtı Belediyesi meclis üyeliği aday adaylığı için resmi başvuruyu yaptı. CHP Döşemealtı İlçe binasında yapılan törenle başvuru evraklarını İlçe Başkanı Veli Çot’a teslim eden Yavuz’a STK ve Mahalle Temsilcileri ile partililer büyük destek verdi.

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı: "Rehberler rahatsız" CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı: "Rehberler rahatsız"

PARTİNİN HER KADEMESİNDE GÖREV ALDIM

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimler için aday adayları ilçe ve il başkanlıklarına başvurularını teslim etmeye başladı. Uzun yıllardır Döşemealtı’nda yaşayan 53 yaşındaki parti emekçisi Yücel Yavuz, Döşemealtı Belediye Meclis üyeliği aday adaylığı için başvuru yaptı. Kalabalık bir gurupla ilçe binasına giderek başvuru evraklarını teslim eden Yavuz,

“Partimizin hemen her kademesinde görev almış bir kardeşiniz olarak şimdi de hizmetimi meclis üyesi olarak sürdürmek için kolları sıvadım” dedi.

DÖŞEMEALTI’NA HİZMET ETMEK İSTİYORUM

Yücel Yavuz, CHP Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Cot’a Döşemealtı Belediyesi Meclis üyeliği aday adaylık başvurusunu yaptıktan sonda yaptığı açıklamada,

“Üyesi olmaktan büyük gurur duyduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nde Döşemealtı’na hizmet edebilmek için meclis üyeliği başvurumu yaptım. Genel Başkanımız Özgür Özel’in liderliğinde 2024 yılında yerelde iktidar olacağız. Biz de hep birlikte el ele, omuz omuza mücadele ederek Döşemealtı’nda tekrardan partimizi iktidar yapacağız” diye konuştu.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Mevcut hizmetlerine yenisini eklemek istediğini belirten Yavuz,

“Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal’in söylediği benim iki büyük eserim var. Biri Türkiye Cumhuriyeti, ikincisi ise Cumhuriyet Halk Partisi. Atamızın kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nin her kademesinde gururla hizmet ettim. Şimdi ise Meclis üyeliği ile bu hizmetime devam etmek için başvurumu yapıyorum. İlçe Başkanımız Veli Çot’a yönetim kurulu üyelerimize ve çok değerli parti gönüllüsü arkadaşlarıma, yoldaşlarıma bu özel günümde yanımda oldukları için sonsuz teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

BÜLTEN