Manchester United'ın 31 yaşındaki savunma oyuncusu Harry Maguire, İngiltere’nin 33 kişilik kadrosunda yer alırken ani bir karar ile turnuva için açıklanan 26 kişilik aday kadroda kendisine yer bulamamıştı. Sakatlığından ötürü turnuvada yer alamayan oyuncunun tatil için Antalya’yı tercih ettiği öğrenildi. 

HARRY MAGUİRE ANTALYA’DA 

Milliyet gazetesinin paylaştığı haberde Tecrübeli futbolcunun, baldırındaki sakatlık tam olarak iyileşmediği için Avrupa Futbol Şampiyonası'nda forma giyemeyeceği bildirilmişti. The Sun gazetesinde yer alan habere göre yıldız Manchester United'ın futbolcusunun tatile çıktığı ve yer olaraktan Antalya’yı seçtiği iddia edildi.

BELEKTE LÜKS BİR OTELDE KALIYOR 

Belek'te lüks bir otelde konakladığı belirtilen futbolcu hakkındaki haber "Manchester United'ın yıldızı Harry Maguire, İngiltere'nin Euro 2024 kadrosundaki hayal kırıklığını atlatırken, gecesi 6.400 sterlin olan Türkiye'deki otelde tatilin tadını çıkarıyor" başlığıyla yayınlandı. Futbolcunun kaldığı otelde bir oda fiyatının bu rakamlara çıkabildiği bilgisi verilirken, tatilini ailesiyle geçirdiği dile getirilen oyuncunun keyfinin yerinde olduğuna işaret edilerek 'Maguire, tedavisine devam etmek için kulübüne dönmeden önce, hak ettiği bir mola için Türkiye'ye uçtu' denildi.  

Harry Maguire Futbolcu3

Kaynak: HABER MERKEZİ