Muratpaşa ilçesi Gebizli Muhtar Adaylığını açıklayan Özgür Erdoğan, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde halkın desteğini istedi. ‘Ben değil mahallemiz kazanacak’ sloganı ile yola çıktığını belirten Erdoğan, adaylık yolunda Gebizli Mahalle Muhtarlığı’na talip olduğunu ilan etti.

Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak Sümer projelerini 6 Mart’ta tanıtacak

“GEBİZLİ MODERN BİR MAHALLE OLACAK”

Gebizli’nin hayata geçirilecek projelerle çehresinin değişeceğini kaydeden Erdoğan, “Herkesin söz sahibi olduğu, herkesin fikirlerinin değerli olduğu bir mahalle oluşturmak için aday oldum. Çağdaş modern bir mahalle konumuna geleceğini taahhüt ediyorum. Destek sizden hizmet bizden” dedi.

“BÜYÜK BİR ÖZVERİYLE YOLA ÇIKTIM”

Mahallenin sorunlarını en iyi bilenlerden olduğunu belirten Erdoğan, çözüme yönelik projelerin hepsinin hazır olduğunu, kurum ve kuruluşlarla irtibat halinde halkın rızasını da alarak bunların hayata geçirilmesini sağlayacağını söyledi. Erdoğan, “Kazanmış olduğum tecrübelerimle, değerli komşularıma daha iyi hizmet vermek için büyük bir özveriyle yola çıktım. Mahalle sakinlerine saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

ÖZGÜR ERDOĞAN KİMDİR?

Gebizli’de doğup, büyüyen, genç ve dinamik aday Özgür Erdoğan (45), 25 yıldır ticaretle uğraşıyor. Kalekapısı’nda esnaflık yapan Erdoğan, geçmiş dönemde Kalekapısı Esnaflar Derneği Başkanlığı’nın yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak görev yaptı.