Fotospor'da yayınlanan habere göre, sezon sonunda seçime gidecek Fenerbahçe'de, Ali Koç'un başkan adayı olmayacağı belirtiliyor. Görünen tek aday Sadettin Saran'ın adı geçiyor.  Ali Koç'un tek talebi ise yönetiminin "şahin" yöneticisi Selahattin Baki'nin kesinlikle kendisinden sonraki dönemde de yönetim içinde olması. Eğer yönetim içinde olması düşünülmüyorsa da ya CEO olarak ya da sportif direktörü gibi bir konumda Baki'nin yönetim içinde yer alması gerektiğini savunuyor.

"GALATASARAY'IN DİLİNDEN ANCAK O ANLIYOR"

Başkan Ali Koç'a göre Galatasaray'ın dilinden ancak Selahattin Baki anlıyor. Galatasaray'ın seviyesini ancak Selahattin Baki ile yakalayabiliyorlar. Ezeli rakiplerine ancak Baki ile cevap veriyorlar. Ali Koç'a göre geçmiş sezonlarda Baki'nin bu kadar aktif olarak kullanılmaması da kendilerinin hatası. Diğer sezonlarda Baki kendisine, "Başkanım bırakın anladıkları dilden cevap vereyim" dediğinde hep engellendi.

Milli atlet Antalya’da dünyanın en iyileriyle yarışacak Milli atlet Antalya’da dünyanın en iyileriyle yarışacak

"HAYIR, O SEVİYEYE İNMEYECEĞİZ"

Ali Koç pek çok sefer Baki'yi, "Hayır o seviyeye inmeyeceğiz" diyerek engelledi. Ancak bu sezonki şampiyonluk yarışında Baki'nin yaptığı açıklamalar Fenerbahçe camiasının "şahin" kanadı tarafından oldukça tutuluyor.

Kaynak: Foto Spor