Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) hayatını kaybeden ve sevgilisi tarafından öldürüldüğü iddia edilen sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş'ın mezarı açıldı. Yeniden otopsi için cansız bedeni Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.   

20 NİSANDA TOPRAĞA VERİLDİ

Bir televizyon yarışmasıyla ünlenen 28 yaşındaki Adanalı sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş, 3 Nisan'da ABD'de fenalaşması sonrası kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Taktaş'ın cansız bedeni, 20 Nisan'da hava yoluyla getirildiği Adana'daki Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

Muhittin Böcek'ten 11 Haziran'da yargılanacak CHP'li Mesut Kocagöz için adalet mesajı! Muhittin Böcek'ten 11 Haziran'da yargılanacak CHP'li Mesut Kocagöz için adalet mesajı!

AİLE RESSAM SEVGİLİDEN ŞİKÂYETÇİ OLDU 

Taktaş'ın ailesi, daha önce darp edilen ve dalağını kaybeden kızlarının ölümüne sebep olduğunu iddia ederek avukatları aracılığıyla Türk asıllı ABD vatandaşı ressam sevgilisi A.C.F.'den şikâyetçi oldu. Ailenin şikâyeti üzerine yeniden otopsi yapılması için gerekli işlemler de başlatıldı. 

MEZAR YENİDEN AÇILDI

Adanalı fenomen Yağmur Taktaş’ın ailesinin başvurusunun ardından bugün sabah saatlerinde ekipler tarafından mezar yeniden açıldı. Taktaş’ın cansız bedeni mezardan çıkartılarak otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü. 

“OTOPSİ YAPILACAK VE SONUCU BEKLEYECEĞİZ”

Otopsi işlemleri hakkında gazetecilere konuşan Adanalı fenomen Yağmur Taktaş ailesinin avukatı Fethi Öksüz, “Fethi kabir işlemini gerçekleştirdik. Cenaze şuanda Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’nda. Otopsi yapılacak ve sonucu bekleyeceğiz” dedi. 


                              
 

Kaynak: İHA