Mesut Kocagöz’ün tutuklanmasına tepki yağdı Mesut Kocagöz’ün tutuklanmasına tepki yağdı

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, galericiler sitesi esnafıyla bir araya geldi. Kepez Belediye başkanlığı döneminde her daim galerici esnafının yanında olduğunu hatırlatan Tütüncü, Büyükşehir Belediye başkanı seçilmesi durumunda, Antalya’ya tüm ülkede örnek gösterilecek bir galericiler sitesi kazandıracaklarını belirtti.

“TÜRKİYE’NİN ÖRNEK ALINAN GALERİCİLER SİTESİ ANTALYA’DA OLACAK”

Kepez Belediye başkanlığı döneminde her zaman galerici esnafının yanında olduğunu ifade eden Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “15 yıl boyunca Antalya galericiler sitesi yapmak için fırsatlar aradık. Bazı işleri yapabilmek için büyük gemilere ihtiyaç duyuluyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi ile sadece şehrimize değil 19 ilçemize galericiler sitesini serpiştirmeye niyetimiz var. Türkiye’nin örnek alınan galericiler sitesi Antalya’da olacak” dedi.

GALERİCİLERİN TÜM İHTİYAÇLARINA CEVAP VERECEK

Antalya’ya kazandırmayı hedefledikleri galericiler sitesinin esnafın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inşa edileceğini aktaran Tütüncü, “Bütün galericeler her tarafta bunu konuşacak. İçinde banka şubesinin olduğu bir galericiler sitesinden bahsediyorum. İçinde noter olan bir galericiler sitesinden bahsediyorum. İçinde oto ekspertizlerin, sigorta acentelerinin, oto lastikçilerinin, tecrübe pistlerinin olduğu bir galericiler sitesinden bahsediyorum. Bu olacak, bunu biz yapacağız. Antalya’nın altın çağı, galerici esnafının altın çağı olacak“ diye konuştu. 


 

Muhabir: VELİ AKOĞLU