Almanya’nın 139 yıllık konserve ve reçel markası iflasını duyurdu! Almanya’nın 139 yıllık konserve ve reçel markası iflasını duyurdu!

Patronlar Dünyası'nda yayımlanan habere göre 24 yaşındaki Josh Kerr, Manchester'daki dairesi için kira ve faturalar için ödediği aylık 950 sterlin ödüyor. Kerr, bu kez kira vermek yerine farklı bir şey denedi. Sosyal medya kullanıcısı 944 sterline mal olan bir seyahatte 28 günlüğüne Antalya’ya geldi. Kerr’in tatilindeki bu fiyatlara dönüş uçuşları artı oteldeki içecek ve yemeklerde dahil oldu.

"İNGİLTERE'DE NE YAPIYORSUNUZ?"

Josh, bir TikTok videosunda yer değiştirdiğini duyurarak takipçilerine şunları söyledi: 'Komik değilim ama kiram, faturalarım ve belediye vergim için 950 sterlin ödüyorum. Burada kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemekleri, içecekler, atıştırmalıklar ve bir şaka alırsınız. İngiltere'de ne yapıyoruz?'

"LÜKS İÇİNDE YAŞAYABİLİYORUM"

Josh'un videosu 24 saat içinde bir milyondan fazla izlenme elde etti. Genç çocuk videoda "Türkiye’de bir ay boyunca istediği tüm yiyecek ve içeceklerle lüks içinde yaşayabiliyorum" dedi.

"TAM ZAMANLI İŞİME UZAKTAN DEVAM EDECEĞİM"

Josh Kerr, "Oturup yurt dışına her şey dahil programla gitmenin evde yaşamaktan daha ucuz olup olmayacağını merak ediyordum ve öyle olduğu ortaya çıktı" diye devam etti. Josh, tam zamanlı işine uzaktan çalışarak devam edebileceğini duyurdu.

Kaynak: HABER MERKEZİ