İpekten Sahne, 20 Şubat akşamı ipek gibi bir sesi İsmail Karayün’ü hemşehrileriyle, Antalyalılarla buluşturacak.

Fikret Otyam'ın adı yaşatılacak Fikret Otyam'ın adı yaşatılacak

KARAYÜN, AKUSTİK KONSERLERİNE DEVAM EDİYOR

2020 yılında yayınladığı 10 şarkılık “İnsan İnsanın Kılıcı” isimli albümden sonra 6 yeni single çalışmasıyla bizlerle buluşan İsmail Karayün, yeni şarkılarının yanı sıra akustik konserleriyle de dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Konser serisine aralık ayında Antalya’da yeniden başlayan Karayün, 20 Şubat’ta Konyaaltı İpekten Sahne’de sevenleriyle buluşacak.

UB, BUZUKİ, GİTAR EŞLİĞİNDE MUHTEŞEM KONSER

Sahnede kendisine ud ve buzukide Yakup Hakan Yeşil, klasik gitarda ise Koray Can İslamoğlu eşlik ediyor. Sanatçı, söz ve bestelerini kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra Türk Sanat Müziği’nden de çeşitli eserlerini sahnesine taşıyarak dinleyenleri mazide bir yolculuğa çıkarıyor. Sevenlerinin günler öncesinden biletleri tükettiği konserler için biletinizi biletinial.com web sayfası üzerinden satın alıp bu güzel geceye eşlik edebilirsiniz.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ’NİN SEVİLEN HOCASI

Akdeniz Üniversitesindeki akademisyenliği yanı sıra yıldızı parlayan bir müzisyen olan İsmail Karayün, öğrencileri tarafından çok sevilen bir akademisyen ve aynı zamanda üreten bir sanatçı. Konserlerine gidenlerin ortak yorumu ise; “Sesi ve yorumu gerçekten dinlemeye ve alkışa değer. Mutlaka canlı dinleyin, muhteşem bir sahnesi var. Albüm ve single’larını zaten dinliyorduk, müziğini çok seviyoruz. İsmail çok başarılı” şeklinde oluyor.

Muhabir: YEŞİM ERTAN