Antalya Hava Durumu: 25 Mayıs Cumartesi günü ilçelerde detaylı hava durumu... Antalya Hava Durumu: 25 Mayıs Cumartesi günü ilçelerde detaylı hava durumu...

Isparta Eğirdir ilçesinde ilkokul öğrencisini bu davranışı yürekleri ısıttı. Süleyman Demirel İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi olan Beren Korkmaz bugüne kadar kestirmediği saçlarını kanser hastaları için bağışladı. Mutluğunu kelimeler ile ifade edemeyen küçük Beren, "çok mutluyum. Umarım kanser hastalarına umut olur" dedi.

“UMARIM KANSER HASTALARINA UMUT OLUR”

Süleyman Demirel İlköğretim Okulu'nda eğitim gören ve 3. sınıf öğrencisi olan Beren Korkmaz, kanser hastalarının kullanması amacıyla bugüne kadar hiç kestirmediği saçlarını bağışladı. Saçlarını bağışladığı için çok mutlu olduğunu söyleyen ve mutluluğunu kelimeler ile ifade edemeyen ilkokul öğrencisi küçük kız Beren Korkmaz, "Saçlarımı şimdiye kadar hiç kestirmemiştim. Sonra annemden KANSEV derneğini duydum. Kanser hastalarına peruk yapılması için saçlarımı bağışlamak istedim, çok mutluyum. Umarım kanser hastalarına umut olur" dedi.

Yürekleri Isıtan Örnek Bir Davranış 2

“HASTALARIMIZIN EN BÜYÜK İHTİYAÇLARINDAN BİRİSİ MORAL”

KANSEV Dernek Başkanı Cemaliye Bardakçı, "KANSEV olarak kanser hastalarının maddi manevi yanında olmaya çalışıyoruz. Hastalarımızın en büyük ihtiyaçlarından birisi de moraldir. Bağışlanan saçlardan yapılan peruklarla birçok hastamızın yüzü güldü. Isparta'da saç bağışlama kampanyamız küçük bir kızımızın saçlarını bağışlamak istemesiyle gerçekleşti. Aldığımız bu saçları en kısa sürede hastalarımıza ulaştıracağız. Saç bağışlamak isteyen vatandaşlarımız şehir içi şehir dışı fark etmeden bize ulaşabilirler. Saç kesimi ücretsiz olarak gerçekleştireceğiz" diye konuştu.  

Kaynak: DHA