İstanbul'un Beyoğlşu semtinde yolun karşısına geçmek isteyen bir gence araç çarptı. Korkunç kazada aracın çarptığı gencin bacağı koptu. Araç sürücüsü ise hafif yaralandı.

KAZADA BACAĞINI KAYBETTİ 

Beyoğlu Bahriye Caddesi üzerinde 16.30 sıralarında meydana gelen kaza, şehrin kalabalık sokaklarında büyük bir endişe yarattı. Yolun karşısına geçmeye çalışan genç bir vatandaş, aracın hızla çarpması sonucu feci şekilde yaralandı. Kaza sonucunda genç adamın bacağı olay yerinde koptuğu bildirildi. Araç sürücüsü ise kazadan hafif yaralarla kurtuldu.

İÇİNDE HASTA OLAN AMBULANS YARDIM ETTİ 

Kaza sonucu bacağı kopan genç vatandaşa ilk müdahaleyi yaptığını belirten Erdinç Elalmış, “Burada boydan boya otobüsler vardı. Çocukta buradaki otobüslerin arasından çıkınca yolu göremedi. Aşağıdan gelen de hızlı geliyordu. Önde de otobüs olduğu için otobüs ile arkadan gelen arabanın arasında sıkıştı çocuk. Bir ses gelince bende hemen koşup baktım, çocuğun dizinden aşağısı tamamen paramparçaydı. 1 ayağı paramparça oldu. Ondan sonra buradaki otobüsler kaza olunca arabalarını alıp gittiler. Buradan gelen bir ambulansın içinde hasta vardı. Ben önüne geçip durdurdum ve ‘Adamın ayağı koptu lütfen yardımcı olun’ dedim. Bakıp almak zorundayız dediler ve Allah razı olsun hemen onu da aldılar. Bizde yardımcı olduk ve alıp gittiler. Bu arabaların böyle burada olması yazık günah 25 yaşındaki çocuğun ayağı koptu. Psikolojim bozuldu. Bakıp gören herkes perişan oldu” ifadelerini kullandı.

İstanbul Kazada Ayaği Koptu

Kaynak: İHA