İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili partisinden istifa ettiğini açıkladı. 

GENEL BAŞKAN MERAL AKŞENER’İ SUÇLADI

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili partisinden istifa ettiğini açıkladı. Sosyal medya hesabından, “Her veda zordur çünkü zor zamanlarda, doğru amaçlarla, güzel duygularla, cesur insanlarla iyi günler geçirdim. Her şey için minnettarım tüm İYİ parti ailesine Teşekkür ediyorum” notuyla istifasını duyuran Karakeçili paylaşımının devamında şu ifadelere yer verdi: 

“Genel Başkan Sn. Meral Akşener, oldukça bilgili bir siyasetçi, fazlasıyla tecrübeli bir orkestra şefi olmasına rağmen, en iyi bildiğini zannettiğimiz enstrümanlara ısrarla yanlış parçalar icra ettirmekte, en iyi bildiğini var saydığımız notalara da sürekli yanlış basmaktadır. Gelinen noktada partinin idaresi: Tokmağın birinin, davulunsa başkanının elinde olduğu, siyasal bir gürültü kaynağına dönüşmüştür. Bu hazin durumu üzüntüyle izleyen partimizin milyonlarca seçmeni ise davul ve tokmak arasında sıkışıp kalmıştır.”

Antalya Milletvekili Serap Yazıcı Özbudun, telefon dolandırıcılığına dikkat çekti! Antalya Milletvekili Serap Yazıcı Özbudun, telefon dolandırıcılığına dikkat çekti!

Muhabir: VELİ AKOĞLU