Dünyanın önde gelen saat markaları arasında yer alan Jaeger-LeCoultre yeni kol saati modelini tanıttı. Estetik ve sanatın bir araya geldiği yeni model, markanın başyapıtı olarak tanımlanıyor. 

Türk bilim insanları geliştiriyor! Elektrikli araçların menzili artacak Türk bilim insanları geliştiriyor! Elektrikli araçların menzili artacak

REVERSO TRİBUTE CHRONOGRAPH

Markanın başyapıtları arasında gösterilen Reverso Tribute Chronograph, saatçilik geleneğini çağdaş estetikle birleştirerek kendisini kullananlara mükemmel bir uyum sağlıyor. Reverso Tribute Chronograph'ın arka yüzünde, çelik kasanın soğuk tonu mavi-gri kadranla tamamlanıyor. Güneş ışınlarıyla fırçalanmış yüzeyin ihtiyatlı zarafeti, içinde yatan mekanik karmaşıklığa dair hiçbir ipucu vermiyor.

İSKELETLEŞTİRİLMİŞ KADRAN

Saatin kasasını ters çevirdiğinizde, arka yüzünde yer alan güzel işlenmiş kronograf mekanizması ortaya çıkar. Reverso Tribute Chronograph yeni Jaeger-LeCoultre Calibre 860 ile güçlendirilmiş olup, tamamen iskeletleştirilmiş kadranı ile sergilenen tam entegre bir elle kurmalı kronograf mekanizmasıdır.

Saatle ilgili yapılan üretici Jaeger-LeCoultre'den yapılan açıklamada, Reverso Tribute Chronograph’ modelinin saat yapımında mükemmelliğe olan bağlılığının ve hassasiyet arayışının bir kanıtı olduğu belirtildi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ