Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Kınalı-Gümüşova kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde kesimler halinde şerit daraltması yapılarak, ulaşım diğer şeritlerden sağlanacak.

AYDIN-DENİZLİ OTOYOLU'NA DİKKAT!

Aydın-Denizli Otoyolu'nun 19-22. kilometrelerinde şev kayması sebebiyle emniyet şeridi ve sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım orta ve sol şeritlerden sürdürülüyor.

AKSARAY-ORTAKÖY İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇALIŞMASI VAR

Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Antalya’daki başsavcı ve avukat tartışmasına kilit noktası! Antalya’daki başsavcı ve avukat tartışmasına kilit noktası!

KIZILCAHAMAM-KAHRAMANKAZAN-ANKARA İSTİKAMETİNDE TRAFİK KONTROLLÜ İLERLİYOR

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33. kilometrelerinde Ankara-Kahramankazan-Kızılcahamam istikametindeki banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışı kontrollü devam ediyor.

KUMLUCA-KEMER-ANTALYA TÜNELDE ÇALIŞMA VAR!

Kumluca-Kemer-Antalya yolunun 78-82. kilometrelerindeki tünellerde bakım ve onarım çalışmaları sebebiyle 09.00-17.00 saatlerinde (cumartesi ve pazar hariç) ulaşım kontrollü gerçekleştirilecek.

ARTVİN-ERZURUM İSTİKAMETİNDE HEYELAN RİSKİ VAR

Artvin-Erzurum yolunun 1. kilometresindeki heyelan dolayısıyla ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

ORDU-ULUBEY-GÖLKÖY YOLUNDA ULAŞIM TEK ŞERİTTEN İLERLİYOR

Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 19. kilometresindeki heyelan önleme çalışmaları nedeniyle Ordu istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.

ZARA-ŞEREFİYE-SUŞEHRİ YOLUNDA DİKKAT!

Zara-Şerefiye-Suşehri yolunun 3-9. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

ADIYAMAN-KAHTA YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Adıyaman-Kahta yolunun 11-14. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü sürdürülüyor.

ZONGULDAK-DEVREK YOLU TRAFİĞE KAPATILIYOR

Zonguldak-Devrek yolunun 4-5. kilometrelerinde şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışmaları nedeniyle Zonguldak istikameti kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ