Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Gelibolu Kuzey Kavşağı A kolunda 1-2. kilometreleri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle sağ ve orta şerit trafiğe kapatılacak olup, ulaşım sol şeritten sağlanıyor.

İSTANBUL İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILDI

Saray Kavşağı-Lüleburgaz-Kavşağı otoyolu arası 112-117. kilometreleri Güney Taşıma yolu (İstanbul İstikameti) trafiğe kapatılmış olup, trafik Kuzey Taşıma yolundan (Edirne İstikameti) iki yönlü kontrollü olarak ilerliyor.

MUĞLA-DENİZLİ İSTİKAMETİNDE YOL ÇALIŞMASI VAR!

Muğla- Denizli Devlet yolunun 10-13. kilometreleri arasında (Muğla yönünde) duvar yapımı nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrolü bir şekilde sağlanıyor.

AKSARAY-ORTAKÖY İSTİKAMETİNDNE ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

KIZILCAHAMAM-KAHRAMANKAZAN-ANKARA YOLUNDA TRAFİK AKIŞI KONTROLLÜ 

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33. kilometreleri arasında Ankara-Kahramankazan-Kızılcahamam istikametinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanıyor.

TOKAT-NİKSAR YOLUNDA ŞEV TANZİMİ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Tokat-Niksar yolunun 36-38. kilometreleri arasında şev tanzimi çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak ilerliyor.

ADIYAMAN-KAHTA YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Adıyaman-Kahta yolunun 11-14. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

OF ÇAYRAKA YOLUNA DİKKAT!

Of Çaykara yolunun 15-18. kilometreleri arasında yapılmakta olan yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolu şeklinde, tek şeritten kontrollü olarak ilerliyor.

ANTALYA-ISPARTA GELİŞ İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILDI

Isparta-Antalya yolunun 32. kilometresinde sanat yapıları çalışmaları nedeniyle Antalya-Isparta geliş istikameti trafiğe kapatılacak olup, ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü olarak gerçekleştiriliyor.

ÇANAKKALE-ÇAN YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI VAR

Çanakkale-Çan yolunun 15-18. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü izin veriliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ