Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Babaeski-Lüleburgaz kavşakları 0-25. kilometrelerinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikametinde kesimler halinde şerit daraltması yapılarak, ulaşım diğer şeritlerden sürdürülüyor.

İZMİT-DÜZCE YOLUNDA TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!

İzmit-Düzce yolunun muhtelif kesimlerinde fiber optik kablo haberleşme altyapı çalışması sebebiyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Antalya'da Büyükşehir'den sonra Akdeniz Üniversitesi de o soruna el attı! Antalya'da Büyükşehir'den sonra Akdeniz Üniversitesi de o soruna el attı!

MANİSA-İZMİR YOLU 4 AY TRAFİĞE KAPATILACAK!

Manisa-İzmir yolunun 11. kilometresinde (Anıt Kavşağı mevkisi) Manisa Büyükşehir Belediyesinin kavşak yapım çalışması devam ediyor. Bu nedenle yolun İzmir istikametinde Manisa şehir merkezine dönüş kolu 4 ay trafiğe kapalı olacak.

BANDIRMA-BİGA İSTİKAMETİNDEKİ SOL ŞERİT TRAFİĞE KAPATILDI

Bandırma-Biga yolunun 42-44. kilometrelerindeki kavşak düzenleme çalışmaları sebebiyle Biga-Bandırma istikametinde sol şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım sağ şeritten kontrollü devam ediyor.

TAŞOVA-ERBA-NİKSAR YOLUNDA KÖPRÜ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Taşova-Erbaa-Niksar yolunun 51-52. kilometrelerinde köprü yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

SEYDİKEMER DEVLET HASTANESİ KAVŞAĞI'NDA ALT GEÇİT ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Seydikemer-Söğüt yolunun 0-1. kilometrelerindeki Seydikemer Devlet Hastanesi Kavşağı'nda alt geçit yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek yönden gidiş-geliş şeklinde gerçekleştiriliyor.

KIZILCAHAMAM-KAHRAMANKAZAN-ANRAKA YOLUNA DİKKAT!

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33. kilometrelerinde ilave servis yolu yapım çalışmaları sebebiyle trafik akışı kontrollü sağlanıyor.

DİYARBAKIR-MARDİN YOLUDA YAPIM ÇALIŞMASI...

Diyarbakır-Mardin yolunun 14-16. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

ZONGULDAK-DEVREK YOLU TRAFİĞE KAPATILIYOR

Zonguldak-Devrek yolunun 4-5. kilometrelerinde şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışmaları nedeniyle Zonguldak istikameti kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılıyor.

ARHAVİ-HOPA-SARP YOLUNDA ONARIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 28. kilometresindeki Şehit Asım Kıran Tüneli'nde elektrik-elektronik sistemleri bakım ve onarım çalışması sebebiyle 29 Mart'a kadar 08.00-18.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştirilecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ