Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolunun Kınalı Kavşağı-Gümüşova Kavşağı Kesimi arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında kesimler halinde şerit daraltma yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor. 

Ulu Önder Atatürk Antalya’yla ilgili o sözü nerede söyledi? Ulu Önder Atatürk Antalya’yla ilgili o sözü nerede söyledi?

ANKARA-NİĞDE İSTİKAMETİNE DİKKAT! TRAFİĞE KAPATILACAK

Ankara-Niğde Otoyolunun Emirler Kavşağı bağlantı yolu 1-2. kilometreleri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle Ankara ve Niğde istikametlerinde sağ şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanıyor.

AYDIN-DENİZLİ KOCABAŞ İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILACAK!

Aydın-Denizli Otoyolunun 0-9. kilometreleri arasında asflat bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Kocabaş istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Aydın istikametinden iki yönlü olarak sağlanıyor. (27.03.2024-29.03.2024)

ANKARA-KAHRAMANKAZAN İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇLAŞIMASI SÜRÜYOR

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 45-47. kilometreleri arasında Ankara-Kahramankazan istikametinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle Akıncılar Köprülü Kavşağının sağ kolu trafiğe kapatılmış olup, Ankara yönünden gelen araçların Otoyol ve TUSAŞ yönüne gidebilmesi için bir sonraki Veteriner Köprülü Kavşağından dönüş yapması, Otoyol ile TUSAŞ yönünden gelen araçların Kahramankazan yönüne gidebilmesi içinde Saray Köprülü Kavşağından dönüş yapması gerekiyor.

TURGUTLU-SALİHLİ YOLUNDA TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!

Turgutlu-Salihli yolunun 7. kilometresinde (Turgutlu Şehir Geçişi) drenaj kanalı yapım çalışmaları nedeniyle emniyet şeridi trafiğe kapatıldığından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

BANDIRMA-BİGE YOLUNDA KAVŞAK DÜZENLEMESİ SÜRÜYOR

Bandırma-Biga yolunun 42-44. kilometreleri arasında kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle 1.şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor. 

HEYELAN ISLAH ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

 İnebolu-Abana-Çatalzeytin yolunun 27-28. kilometreleri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan kontrollü olarak sağlanıyor. 

İZMİT-DÜZCE YOLUNDA ALTYAPI ÇALIŞMASI YAPILIYOR

İzmit-Düzce yolunun muhtelif kesimlerinde fiber optik kablo haberleşme altyapı çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

KÖPRÜ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Taşova-Erbaa-Niksar yolunun 51-52. kilometreleri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

HOPA-SARP YÖNÜ TRAFİĞE KAPATILACAK!

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 20. kilometresinde yol şevi temizliği ve çelik ağ uygulama çalışması nedeniyle bölünmüş yolun Hopa-Sarp yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ