Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM) yol durumu bültenine göre, Ramazan Bayramı tatili nedeniyle 15 Nisan Pazartesi saat 07.00'ye kadar KGM tarafından işletilen otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinden geçişler ücretsiz yapılacak.

İZMİT-DOĞU KAVŞAĞI'NDA TRAFİK İŞARETLERİNE DİKKAT!

TEM Otoyolu'nun Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü sınırı-İzmit Doğu Kavşağı'nın muhtelif kesimlerinde fiber optik kablo haberleşme altyapı çalışması dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekiyor.

AYDIN-DENİZLİ İSTİKAMETİNDE SAĞ ŞERİT TRAFİĞE KAPATILDI

Aydın-Denizli Otoyolu'nun 19-22. kilometrelerinde şev kayması sebebiyle Aydın-Denizli istikametinde emniyet şeridi ve sağ şerit trafiğe kapatılırken, ulaşım orta ve sol şeritlerden sağlanıyor.

KIZILCAHAMAM İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33. kilometrelerinde Kızılcahamam istikametinde yürütülen servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü sürdürülüyor.

ERMENEK-MUT YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Ermenek-Mut yolunun 10-30. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri önem taşıyor.

AYDINCIK-SİLİFKE YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Aydıncık-Silifke yolunun 20-27. kilometrelerindeki (Büyükeceli-Yanışlı) patlatmalı yol yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

TOKAT-SİVAS YOLUNDA ÇALIŞMA VAR

Tokat-Sivas yolunun 39-45. kilometrelerinde orta refüj ve tretuvar çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü devam ediyor.

ELAZIĞ-MALATYA YOLUNDA ÜSTYAPI ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Elazığ-Malatya yolunun 26-27. kilometrelerinde üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü sağlanıyor.

TRABZON-MAÇKA YOLUNDA ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Trabzon-Maçka yolunun 1-2. kilometrelerinde üstyapı onarım ve düzenleme çalışması sebebiyle bölünmüş Trabzon-Maçka istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü sürdürülüyor.

ANTALYA-KORKUTELİ YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Antalya-Korkuteli yolunun 0-1. kilometrelerindeki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü izin veriliyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ