Antalya’da geleneksel Çarşamba Pazarı!  Muratpaşa Çarşamba Pazarı'nda güncel sebze meyve fiyatları Antalya’da geleneksel Çarşamba Pazarı! Muratpaşa Çarşamba Pazarı'nda güncel sebze meyve fiyatları

Karayolları Genel Müdürlüğü 4 Nisan Çarşamba Yol Durumu Bülteni yayınladı. Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor. Bültene göre, TEM Otoyolunun Kınalı Kavşağı-Gümüşova Kavşağı Kesimi arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında kesimler halinde şerit daraltma yapılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.

AYDIN-DENİZLİ İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Aydın-Denizli Otoyolunun 19-22. kilometrleri arasında şev kayması nedeniyle çalışma yapılacağından, Aydın-Denizli istikameti emniyet şeridi ve sağ şerit trafiğe kapatılacağından, ulaşım orta ve sol şeritlerden sağlanmaktadır. (14.03.2024-08.04.2024)

ERMENEK-MUT YOLU TRAFİĞE KAPATILACAK!

Ermenek-Mut yolunun 13-14. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle (2 Gün) 03.04.2024 ve 04.04.2024 tarihlerinde, 10:00-16:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacaktır. (Ermenek-Mut güzergahını kullanacak sürücülerin, Ermenek. Bucakkışla, Karaman, Mut istikametini kullanmaları gerekmektedir.)

KIZILCAHAMAM-KAHRAMANKAZAN-ANKARA İSTİKAMETİNDE YAPIM ÇALIŞMASI

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 45-47. kilometreleri arasında Kahramankazan-Ankara istikametinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

AYDINCIK-ANAMUR YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Aydıncık-Anamur yolunun 23-25. kilometreleri (Büyükeceli-Yanışlı Mevkiileri) arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

FINDIKLI-ARHAVİ-HOPA YOLUNDA ONARIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Fındıklı-Arhavi-Hopa yolunun 8. kilometresinde bulunan Arhavi Tünelinin, Arhavi-Fındıklı istikametinde kuzey tüpünde yapılacak olan elektrik, elektronik sistemleri bakım onarım çalışması nedeniyle 04.04.2024 günü, 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

TOKAT-SİVAS YOLUNDA REFÜJ ÇALIŞMASI YAPILIYOR

Tokat-Sivas yolunun 39-45. kilometreleri arasında orta refüj ve tretuvar çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

FETHİYE-SEYDİKEMER-KAŞ YOLUNA DİKKAT!

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KARABÜK-KASTAMONU YOLUNDA ULAŞIM KONTROLLÜ İLERLİYOR

Karabük-Kastamonu yolunun 9-11. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

SİVEREK-ADIYAMAN İSTİKAMETİNDE HEYELAN RİSKİ...

Siverek-Adıyaman yolunun 6-7. kilometreleri arasında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ