Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Kırklareli-Çerkezköy yolunun 27-29. kilometreleri arasında Halkalı-Kapıkule Demiryolu çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

BERGAMA-SOMA YOLUNDA SOL ŞERİT TRAFİĞE KAPATILDI

Bergama-Soma yolunun 3-10. kilometreleri arasında Bergama çevre yolunun sol şeridinde aşınma tabakası atılacağından sol şerit trafiğe kapatılmış olup, ulaşım şehir geçişinden sağlanmaktadır.

Kemer'deki 2 bin 700 yaşındaki çınar ziyaretçilerini bekliyor Kemer'deki 2 bin 700 yaşındaki çınar ziyaretçilerini bekliyor

BEYŞEHİR-ISPARTA YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Beyşehir-Isparta yolunun 25-44. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KIZILCAHAMAM-KAHRAMANKAZAN-ANKARA YOLUNDA YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33.km.leri arasında Ankara-Kahramankazan-Kızılcahamam istikametinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik kontrollü olarak sağlanmaktadır.

ADANA-KARATAŞ İSTİKAMETİ KONTROLLÜ İLERLİYOR

Adana-Karataş yolunun 3-5. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

ALACA-ZİLE YOLUNDA ULAŞIM İKİYE BÖLÜMMÜŞ HALDE...

Alaca-Zile yolunun 5-12. kilometreleri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

SAMSUN-ORDU YOLU TRAFİĞE KAPATILDI!

Samsun-Ordu yolunun Ünye Çevre yolu 6-8. kilemetreleri arasında Yunus Emre Tünelinin Samsun istikameti, bakım onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış olup ulaşım diğer tüpten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

PİRAZİZ-GİRESUN-TİREBOLU İSTİKAMETİNE DİKKAT!

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 61. kilometresinde meydana gelen deniz tahribatı nedeniyle bölünmüş yolun Tirebolu-Espiye istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.

FETHİYE-SEYDİKEMER-KAŞ YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

VEZİRHAN-GÜLPAZARI-TARAKLI YOLUNDA ÇELİK AĞ YAPIMI SÜRÜYOR

Vezirhan-Gölpazarı-Taraklı yolunun 13-16. kilometrelerinde Çelik ağ yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ