Türkiye Kültür Yolu Festivali, yarın Adana'da başlıyor Türkiye Kültür Yolu Festivali, yarın Adana'da başlıyor

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Babaeski-Lüleburgaz kavşakları 0-25. kilometrelerinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle otoyolun İstanbul istikametinde kesimler halinde şerit daraltmasına gidilerek, ulaşım diğer şeritlerden sürdürülüyor.

AYDIN-DENİZLİ İSTİKAMETİNİN SAĞ ŞERİTİ KAPATILDI

Aydın-Denizli Otoyolu'nun 19-22. kilometrelerinde şev kayması sebebiyle Aydın-Denizli istikametinde emniyet şeridi ve sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım orta ve sol şeritlerden devam ediyor.

AKSARAY-ORTAKÖY OTOYOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Aksaray-Ortaköy yolunun 9-11. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

KIZILCAHAMAM-KAHRAMANKAZAN-ANKARA YOLUNDA KONTROLLÜ ULAŞIM

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara yolunun 30-33. kilometrelerinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışına kontrollü izin veriliyor.

ANAMUR-AYDINCIK YOLUNDA HEYELAN RİSKİ!

Anamur-Aydıncık yolunun 44-45. kilometrelerinde heyelan önleme çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

ALACA-ZİLE YOLUNDA YAPIM ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Alaca-Zile yolunun 5-12. kilometrelerindeki yapım çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

ORDU'DA HAYELAN ÖNLEME ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 19. kilometresindeki heyelan önleme çalışmaları nedeniyle Ordu istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.

ISPARTA-ANTALYA İSTİKAMETİNİN GELİŞ İSTİKAMETİ TRAFİĞE KAPATILDI!

Isparta-Antalya yolunun 32. kilometresindeki sanat yapısı çalışmaları sebebiyle Antalya-Isparta geliş istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü gerçekleştirilecek.

TRABZON-MAÇKA YOLUNDA ULAŞIM TEK ŞERİTTEN SÜRÜYOR

Trabzon-Maçka yolunun 1-2. kilometrelerinde üstyapı onarım ve düzenleme çalışması dolayısıyla bölünmüş yolun Trabzon-Maçka istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü sürdürülüyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ