Hint Okyanusu’nun İncisi TÜRSAB’ta tanıtıldı Hint Okyanusu’nun İncisi TÜRSAB’ta tanıtıldı

Kemer Belediyesi, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonları arasında yer alan; eşsiz güzellikteki doğası, turkuaz koyları, macera ve lüks tatil seçeneklerinin yer aldığı kenti, görücüye çıkardı. 2024 turizm sezonu öncesinde yayınlanmak üzere yeni tanıtım filmi hazırlayan Kemer Belediyesi, filmin ilk gösterimi 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) Kemer standında gerçekleştirildi.

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

Turizm profesyonelleri ve fuar ziyaretçilerinden tam not alan yeni Kemer tanıtım filmini ilk defa izleyenler, Kemer’in bu kadar turizm çeşitliliğine sahip olduğunu bilmediklerini ve bu film ile destinasyonun bilmedikleri yönlerini keşfetmiş olduklarını söyledi.

AYNI YERDE FARKLI MEVSİMLER

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yeni Kemer tanıtım filmi ile ilgili yaptığı açıklamasında, Kemer’in dünyadaki turizm destinasyonları arasında ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Kemer’in, deniz, güneş, doğa ve alternatif turizmi ile misafirlerine aynı yerde farklı mevsimler yaşama imkanı sağladığına dikkat çeken Belediye Başkanı Topaloğlu, “İklimsel ve coğrafi konumu itibari ile Kemer, Akdeniz çanağının en özel turizm destinasyonudur. 2024 turizm sezonu öncesinde fuar ve tanıtım çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Yeni tanıtım filmi ile de hedefimiz Kemer’in turizm çeşitliliğini ve güzelliklerini dijital platformlarda izleyicilere ulaştırmak.” dedi.

Kaynak: Kemer Belediyesi-Bülten