Turizmin önemli destinasyonları arasında yer alan Kemer, faaliyet programlarında kültür sanat çalışmalarına ağırlık vermeyi sürdürüyor. Kemer Belediyesi, sanatsal faaliyetlere verdiği desteği yeni bir mekan oluşumuna destek vererek gösterdi. 

ÇALIŞMALAR SON SÜRAT DEVAM EDİYOR

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nun hem sinema hem de tiyatro salonu olarak kullanılacağının müjdesini verdi. Başkan Topaloğlu'nun müjdesinin ardından yürütülen faaliyetlerle salonun koltukları için döşeme çalışmalarına ağırlık verildi. Ses yalıtım çalışmalarının ve zemin kaplama işlemlerinin tamamlandığı salonda koltukların monte işlemleri büyük bir hızla gerçekleştiriliyor.  

SİNEMA SALONU KEMER'E KAZANDIRILIYOR

Kemer'in en büyük eksiklikleri arasında yer alan sinema salonunu Kemer'e kazandırmaya hazırlanan Başkan Topaloğlu, daha önce Cinemapink Genel Müdürü Selim Yavuzoğlu ile bir görüşme gerçekleştirmiş, Kemer Belediyesi Kültür Salonu'nun sinema salonuna çevrilmesi kararı alınmış ve salonda hem sinema hem de tiyatro oyunlarının sergilenebileceği belirtilmişti.

Kaynak: Kemer Belediyesi-Bülten