Faaliyetleri ve projeleri ile göz dolduran Kemer Belediyesi, bu kez bir vatandaşın çağrısına duyarsız kalmayarak gösterdiği performans ile vatandaşlardan tam not aldı.

Habere konu olan olay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla "Kemer’in çocuklarından Cumhuriyet ve Atatürk’e vefa konseri" sonrası meydana geldi. Konsere katılım gösteren Huriye Çatal, eve dönerken telefonunu düşürdüğünü fark etti. Konserden eve dönüşü sırasında telefonunu bindiği otobüste düşürdüğünü fark eden Huriye Çatal, Kemer Belediyesi’nin sosyal medya hesabından belediye personeline durumu anlatarak yardım istedi.

Duyarlı davranışlarıyla birçok belediyeye örnek olmaya devam eden Kemer Belediyesi, Huriye Çatal’ın bindiği Kemer Tur’a ait 07 GN 015 plakalı aracın şoförü Adem Güven’e ulaştı. Otobüs şoförü Güven, aracında bulduğu telefonu Kemer Belediyesi personeline teslim etti. Belediye personeli daha sonra genç kızla iletişime geçerek Çatal’ı belediyeye davet etti. Kemer Belediyesi’ne gelen Huriye Çatal, Kemer Belediye personelinden kaybettiği telefonunu teslim aldı. 

Huriye Çatal ise kendisine destek olan Kemer Belediyesi'ne teşekkür etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ