Alanya'da coşkulu açılış! 22. Uluslararası Kültür ve Sanat Turizm Festivali başladı Alanya'da coşkulu açılış! 22. Uluslararası Kültür ve Sanat Turizm Festivali başladı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Kültür Evi’nde yağlıboya resim sergisinin açılışına katıldı. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri Semih Top ile Mehmet Akın ve Kültür Evi Sorumlusu Ramazan Kar eşlik etti.

KEMER KÜLTÜR EVİ SANATSEVERLERİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI

Başkan Topaloğlu öncülüğünde Kemer turizmine kazandırılan Kemer Belediyesi Kültür Evi’nde Yulia Timur tarafından yapılan 25 yağlıboya resim sergilenmeye başladı. Liman Caddesi’ndeki Kültür Evi’nde gerçekleştirilen sergideki tabloları inceleyen Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, Ressam Yulia Timur’dan bilgi aldı. Başkan Topaloğlu, Yulia Timur ve beraberindekiler daha sonra açılış kurdelesini kesti. Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Yulia Timur’un yaptığı resimleri çok beğendiğini söyledi.

BAŞKAN TOPALOĞLU'NDAN SERGİYE DAVET

Kemer Belediyesi Kültür Evi’nde resim sergisi açılışı yapmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Topaloğlu, “Bu daha başlangıç. Sonraki günlerde burada daha farklı etkinlikler de yapılacak. Yulia hanıma çok teşekkür ederim. Herkesi sergiye davet ediyorum.” dedi.

20 YILDIR ÜRETTİĞİ ESERLER SANATSEVERLERLE BULUŞTU

Ressam Yulia Timur ise desteklerinden dolayı Başkan Topaloğlu ve Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin’e teşekkür ettiğini belirterek, 20 senedir yaptığı eserlerini herkesin görmesini istediğini söyledi.

Kaynak: Kemer Belediyesi / Bülten