Antalya’da bir kişinin ölümüne neden olan teleferik kazasının ardından tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz, yargılandığı davanın ilk duruşmasında tahliye edildi. Kocagöz, tahliye işlemlerinin ardından sevgi seliyle yeniden belediye başkanlığı makamına oturarak çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Mahir Başarır başta olmak üzere il başkanı, ilçe başkanları ve milletvekillerinden oluşan heyet, Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü makamında ziyaret ederek ona moral verdiler. 

CHP DAVA SÜRECİNİ SONUNA KADAR TAKİP ETTİ!

Antalya’da teleferik kazasının ardından gözaltına alınarak tutuklanan CHP’li Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün haksız yere tutuklandığını ifade eden CHP merkez yönetimi hukuk mücadelesini sonuna kadar sürdürdü. Kocagöz’ün yargılandığı davanın ilk duruşmasında tahliye edilmesinin ardından CHP’liler belediye başkanına moral ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Ziyaretler kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Mahir Başarır başta olmak üzere il başkanı, ilçe başkanları ve milletvekillerinden oluşan heyet, Kocagöz’ü makamında ziyaret ederek ona çalışmalarında başarılar diledi. 

CHP HEYETİ KEPEZ BELEDİYESİ'NDE

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ü makamında ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Mahir Başarır, Kocagöz’ün Kepez ilçesinde oldukça önemli çalışmalara imza atacağına inandıklarını dile getirdi. CHP Antalya İl Başkanlığından ziyarete ilişkin olarak şu açıklamalarda bulunuldu:

“Grup Başkanvekilimiz Ali Mahir Başarır, İl Başkanımız Nail Kamacı, Antalya Milletvekilimiz Aliye Coşar, Sururi Çorabatır, Cavit Arı ve Mustafa Erdem; Kepez İlçe Başkanımız Gökhan Ölmez, Muratpaşa İlçe Başkanımız Can Okan Kıran, Konyaaltı İlçe Başkanımız Demet Gündüz, Döşemealtı İlçe Başkanımız Veli Çot, Aksu İlçe Başkanımız Hamza Erdem, Aksu Belediye Başkanımız İsa Yıldırım ve İl-İlçe Yöneticilerimiz ile Kepez Belediye Başkanımız Mesut Kocagöz’ü ziyaret ettik.  Mesut Başkanımız eskisinden daha güçlü bir şekilde görevinin başında görmekten çok mutlu olduk, misafirperverliği için başkanımıza teşekkür ederiz.”

Muhabir: BÜLENT ÖNER