Kepez Belediye Başkan Vekili Refik Emre Altekin, Anneler Günü kapsamında şehit ailelerini ve huzur evlerini ziyaret etti. Duygusal anların yaşandığı ziyaretlerde Vekil Altekin Annelerin ellerini bir bir öpüp onların isteklerini dinledi. Gittiği yerelde Mesut Kocagöz’ün selamını iletmeyi unutmadı .

KEPEZ’DE FEDAKAR ANNELER UNUTULMADI

Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan ‘Anneler Günü’ kapsamında; Kepez Belediyesi Başkan Vekili Refik Refik Emre Altekin ilk olarak şehit anneleri ziyaret etti. Şehit annelerinin ellerini öpüp, ‘Anneler Günü’nü kutladı. Ardından Kepez Belediyesi’nin Şefkat ve Huzurevi’ni ziyaret etti ve huzurevinde yaşayan annelerin ellerini öperek, Anneler Günü'nü kutladı. Başkan Mesut Kocagöz’ün bu anlayışı her alanda gerek sözleriyle gerekse eylemleriyle gösterdiğini belirtti.

ANNELİK MANEVİ BİR GÖREVDİR

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’ün de selamlarını ileterek sözlerine başlayan Vekil Altekin, “Bizde Mesut Başkanımızın talimatlarıyla anneler gününde burada sizlerin yanındayız. Bu noktada annelik sadece kutsal bir meslek değil, kutsal bir görev değil, annelik manevi bir görevdir. Annelik dünyayı değiştiren, bir çocuğu yetiştiren büyük bir güçtür. Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde annemizin şahsında tüm şehit annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. “dedi.

TikTok Keşfet Saatleri 2024: TikTok’ta Keşfete Düşmek İçin En İyi Video Paylaşım Gün ve Saatleri! TikTok Keşfet Saatleri 2024: TikTok’ta Keşfete Düşmek İçin En İyi Video Paylaşım Gün ve Saatleri!

HUZUREVİ SAKİNLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Vekili Altekin, konuşmasının ardından huzurevi sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi. Seçim döneminde Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz’e iletilen taleplerin takipçisi olduklarını vurgulayan Vekil Altekin, beraberindeki heyet tarafından huzurevi sakinlerine çiçek takdim edildi. Huzurevi sakinleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Vekili Altekin’e, Atatürk portresi hediye etti.

Muhabir: TAHSİN CAN ÖNALP