Kepez Belediyesi bünyesinde hizmet veren Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevleri, yıl sonu etkinlikleriyle minik öğrencilerine unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

KEPEZ BELEDİYESİ KREŞLERİNDE MEZUNİYET HEYECANI

Sunduğu nitelikli erken çocukluk eğitimiyle çocukların sağlıklı ve dengeli bir şekilde gelişmelerine katkı sağlayan Kepez Belediyesi’nin Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevileri’nde, yıl sonu heyecanı yaşanıyor. Kepez Belediyesi’nin, ilçenin 6 noktasında hizmet veren Ahatlı, Sakarya, Varsak, Erenköy, Teomanpaşa, Özgürlük Şubelerinin minik öğrencileri birbirinden renkli gösterilerle sahne alacaklar.

281 ÖĞRENCİ MEZUN OLACAK

Her bir şubenin kendi hazırladığı özel etkinlikler, hem çocuklar hem de veliler için keyif dolu anlara sahne olacak. Çocuklar, bir yıl boyunca öğrendikleri ve kazandıkları becerilerini sahnede sergileyecekler. Bu etkinlikler, çocukların özgüvenlerini artırırken, veliler için de çocuklarının gelişimlerini gözlemleme fırsatı sunacak. Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakımevi şubelerinden bu eğitim sezonunda 281 öğrenci mezun olacak. 

ETKİNLİK TAKVİMİ

1 Haziran Cumartesi  
Varsak Şubesi( 12.00-15.00) ve Erenköy Şubesi(15.00-18.00) Mimar Sinan Kongre Merkezi Düden Salonu’nun da yıl sonu gösterilerini sunacak.
2 Haziran Pazar
Ahatlı Şubesi (13.00-16.00) etkinlikleri Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.
8 Haziran Cumartesi
Özgürlük Şubesi (12.00-15.00) ve Teomanpaşa Şubesi (16.00-19.00) Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde sahne alacak.
9 Haziran Pazar
 Sakarya Şubesi (19.00-22.00) yıl sonu etkinlikleri Erdem Bayazıt Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.
 

Kaynak: Kepez Belediyesi/ Bülten