Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, belediye personelleriyle bir araya geldiği organizasyonda ilçe belediyesinde zorunlu tasarruf döneminin başlayacağını açıkladı. 

KONYAALTI HALKINA HİZMET BORCU

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, belediye çalışanlarıyla toplantı gerçekleştirdi. Her ay personelle bir araya gelerek sıkıntı ve sorunlara kulak kabartacağını aktaran Başkan Kotan, “Seçim süreci, seçim sürecinde kalmıştır, bizler önümüze bakacağız. Beni Konyaaltı halkı seçti. Onların oylarıyla buradayım. Onlara karşı da hizmet borcum var. Konyaaltı’nı daha güzel hale getirmek için çalışacağız. Bunu elbette tek başıma değil, sizlerle beraber yapacağız’’ dedi.

Mesut Kocagöz Kepez'e hem sevgi hem bahar getirdi Mesut Kocagöz Kepez'e hem sevgi hem bahar getirdi

'ÖRNEK BELEDİYE’ VURGUSU

Konyaaltı Belediyesi’nin personelinin davranışlarıyla, giyim kuşamıyla ve iş disipliniyle örnek teşkil edecek bir belediye olmasını arzuladıklarını da anlatan Kotan, “Sizler bana güvenin, ben size güveneyim. Ben her koşulda yanınızda olurum. Burası bir devlet kurumu. Devlet kurumuna yakışır vizyonda bir ekip olmamız lazım. Her şeyiyle örnek bir belediye olmalıyız’’ diye konuştu.  

KONYAALTI’NDA ZORUNLU TASARRUF TEDBİRLERİ

Konyaaltı Belediyesi olarak gerekli tasarruf tedbirlerini alacaklarını da dile getiren Başkan Kotan, sözlerini şöyle sürdürdü: 

“Ülkemiz ekonomik bir sıkıntıdan geçiyor. Belediyeler de doğal olarak ekonomik olarak buhrandan etkileniyor. Bizler yönetim kademesi olarak tasarruf tedbirleri almak zorundayız. Çünkü biz Konyaaltı’ndaki halkımızın vergisiyle hizmet etmekle yükümlüyüz. Bunları yaparken de en adil, en şeffaf, en disiplinli şekilde yapmakla mükellefiz.” 

Kaynak: KONYAALTI BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ