Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın katılımı ile gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Odaları Müşterek Konsey Toplantısı’na katıldı. Toplantı sonrasında Başkan Güngör, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette üye talep ve sorunları ile ilgili Hirsacıklıoğlu’na bilgiler veren Güngör, üyelerden gelen talep ve sorunları içeren dosya takdim etti.

“SORUN VE TALEPLERE HAKİMİZ”

Başkan Güngör’ün takdim ettiği dosyayı inceleyen Başkan Hisarcıklıoğlu, Güngör’e nazik ziyareti için teşekkür ederek MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör ve yönetiminin çalışmalarından çok memnun olduklarını belirtti. Başkan Hisarcıklıoğlu, “Çalışmalarınızı yakinen izliyorum.  Çalışmalarınızdan memnunum. Üyelerinizin hak ve hukukunun korunmasında, üyelerinizin talep ve sorunlarını sürekli bize iletiyorsunuz.  Bundan dolayı Manavgat iş dünyasının sorun ve taleplerine hakimiz. Başta şahsınız olmak üzere Yönetim Kurulunuzu, Meclis ve Komite Üyeleriniz ile bütün çalışanlarınızı kutluyorum. MATSO olarak özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bim Yağ Fiyatları 2024: Güncel! Bim'de Sıvı Yağ Ne Kadar? Bim Yağ Fiyatları 2024: Güncel! Bim'de Sıvı Yağ Ne Kadar?

 “MANAVGAT’IMIZIN SORUNLARIYLA YAKİNEN İLGİLENİYOR”

MATSO olarak TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun her zaman ve her konuda kendilerine büyük destek olduğunu belirten Başkan Güngör, “Sayın Başkanımız, MATSO olarak üyelerimizin talep ve sorunlarının çözümü başta olmak üzere bize her zaman ve her konuda büyük destek oluyor, Manavgat’ımızın sorunları ile yakinen ilgileniyor. Sayın Başkanımıza Manavgat İş Dünyası adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: İHA